• Новак
HomeBrew Пумпа MP - 15R Храна Одделение 304 од не 'Рѓосувачки Челик Пивара Пиво Дома пијалак 220V Магнетни Диск Пумпа за Вода на Температура 140C 1/2

HomeBrew Пумпа MP - 15R Храна Одделение 304 од не 'Рѓосувачки Челик Пивара Пиво Дома пијалак 220V Магнетни

DEN 2328.00
Во достапна форма

Пристапност


13944075183156363 Добар квалитет US $ 112.50 /парче US $ 12.60 /парче US $ 10.50 /парче US $ 43.50 /парче US $ 46.00 /парче US $ 37.00 /парче US $ 10.00 /парче US $ 33.59 /парче US $ 38.00 /парче US $ 60.80 /парче US $ 105.00 /парче US $ 16.50 /парче Храна Одделение Homebrew Пумпа Магнетни Пумпа 15 R, од не 'рѓосувачки Главата 1/2"BSP нишка Со Нерѓосувачки Челик Глава *Греење Отпор 140 целзиусови степени Степен *Barb Крај се достапни Максимален Капацитет : 16/19 L/min Оценет Капацитет : 8/12 L/min Max Глава : 2.7/3.4 Метар Оценет Глава : 1.5 Метар

Главните карактеристики

Напон:
European plug 220v, us plug 110v, us plug 220v, us plug 100v, au plug 220v
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
MP-15RM
Притисок:
Висок Притисок
Структура:
Центрифугални Пумпи
Standard or Nonstandard:
Стандард
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Употреба:
Дома Пијалак,Пивара,Пиво,Сок,Вода, Храна, Течност
Примена:
Домаќинството, Индустријата, HomeBrew
Гориво:
Електричен
Номинална ~Максимален Капацитет (50HZ):
8~16 L/min
Тема интерфејс (Влезот / Излезот):
1/2 BSP
Номинална~ Максимален Капацитет (60HZ):
12~19 L/min
Отпорен На Температура:
140 Целзиусови Степени
Номинална ~Max Главата(50HZ):
1.5~2.4 метри
Излез:
10W
Номинална~ Max Главата(60HZ):
1.5~3.4 метар
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент