• Новак
2018 Милан Покаже Женска Јагне Крзнено Палто Тен Овци Крзнени Палта Долго Овци Кожа Јакна 70cm Монголија Овчо Крзно Во Реалниот Крзнено Палто

2018 Милан Покаже Женска Јагне Крзнено Палто Тен Овци Крзнени Палта Долго Овци Кожа Јакна 70cm Монголија Овчо

DEN 10429.00
DEN 18623.52
-44 %
Во достапна форма

Пристапност

испрати во рок од 3 дена по примање на уплатата.НОВИОТ Дизајн Оливија е Женска монголски Јагне Крзнено Палто Тен Овци Крзнени Палта Краток Во Вистинско Крзно Овци Целосна Кожата Jakcets 55 CM монголски Овчо Крзно Во Реалниот Крзнено Палто трговија на Големо/freeshipping Материјал : 100% монголски Овчо Крзно (рачно изработени Целосно Замервам,дебели и топли,кротоста,Дише) Carftsmanhand : 100% рачно изработени Целосно Замервам Превозот : Акции на производи. Ако прилагодено. Бојата на вашиот објект може да се slghtly различни од слики поради осветлување и друга фабрика. Пакет : OPP вреќа /1pcs Грб Големина(единица : cm) : биста Тело Должина M 88 70 CM L 92 70 CM XL 96 70 CM XXL 100 70 CM Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm мерење разлика поради manul мерење.Ви благодариме!
. Малку крзно пролевање е нормален феномен, главно, предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката.Тоа ќе биде подобро ако може да се обеси за 1-2 дена, крзно ќе биде повеќе меки.(Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна) Ако не сте сигурни која големина да одберете, можете да го информирате вашиот детални големина(вклучувајќи тежина,висина и биста), ние ќе ви помогне да донесете правилна одлука.

Главните карактеристики

Големина:
M Bust 88CM-90CM, M Bust 90CM-92CM, L Bust 92CM-96CM, XL Bust 96CM-100CM
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Монголија Овчо Крзно
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
ETHEL АНДЕРСОН
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Број На Модел На:
Вистински Mogoliam јагне крзнени палта целосна замервам
Дебелина:
Дебели
Пол:
Жени, Жени , Девојки, Жени фокс крзно вест во вистинско крзно
Материјали:
100% Вистински Кожа за на монголски јагне крзно вест,Вистински монголски јагне крзно
Бои:
Светло сива, длабоко сива, Црна, Камила, Кафе гроздобер фокс крзно вест
крзно качулка женска облека:
женска палта со крзно палта
објектот стил:
целосна замервам Монголија Овчо Крзно јакна жени
Димензии:
M,L,XL жените Монголија Овци Крзнени палта
Природни фокс крзнени елеци:
Вистинско Крзно Waistcoat Целосна Замервам со Монголија Овчо Крзно јакна
Дебела Топло Крзно:
Зимски Есен Монголија Овчо Крзно За Жени
Крзно тип:
Целата кожа Монголија Овчо Крзно со патент
Сезоната:
Пролет, Есен , Зима

Избор на клиент