• Новак
Креативни Дома Декор Отворена Книга Јато Птици Учење Библиотека Налепници Винил Уметност Ѕид Decal Литература читална за Статистика SK02

Креативни Дома Декор Отворена Книга Јато Птици Учење Библиотека Налепници Винил Уметност Ѕид Decal Литература

DEN 283.00
DEN 314.88
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


10967 Можеби и вие исто така, сакаат
Добредојдовте На Нашата Продавница
Заврши Големина На :
M : 38x57cm/14.9"x22.4"
L : 57x84cm/22.4"x33"
Материјал : Винил Ѕид Налепница
Се Прилагодите Боја :
Ако сакате други бои, ве молиме изберете од боја маса и ни остави боја или боја на број. На пример : 2#
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк .
Пакет :
1x Sticker,1x Трансфер филм,1xinstruction за употреба.
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно.
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.

Главните карактеристики

боја:
Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова
Големина:
M 38X57cm, L 57x84cm
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници,Прозорец Налепници,Кат Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
SK02
Материјал:
Винил
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu.CN
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,...
Заврши Големина M:
38x57cm
Заврши Големина L:
57x84cm

Избор на клиент