• Новак
200pcs/многу NTAG213 NTAG215 NTAG216 Чип Smart Картичка ПВЦ HF NFC Картички за плаќање со NFC E-билет

200pcs/многу NTAG213 NTAG215 NTAG216 Чип Smart Картичка ПВЦ HF NFC Картички за плаќање со NFC E-билет

DEN 4800.00
Во достапна форма

Пристапност


200pcs/многу NTAG213 NTAG215 NTAG216 Чип Smart Картичка ПВЦ HF NFC Картички за плаќање со NFC E-билет
Ако сакате цел за NFC картичка,pls контактирајте со нас,ние нудиме CMYK печатење,свила екран печатење.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Бренд Име:
GZFRZN
Број На Модел На:
FR-картичка-hf
Материјал:
ПВЦ
Фреквенција:
13.56 MHz
чип:
NTAG213 Ntag215 Ntag216
Големина:
85.5*54mm
боја:
Бела
Име на производ:
13.56 mhz смарт картичка
Капацитет:
144bytes 540bytes 888bytes
Протокол:
ISO14443A
Примена:
Контрола на пристап Систем Хотел,трговски NFC ,E-билет
прочитајте растојание:
2-6cm

Избор на клиент