• Новак
1:6 Скала Скарлет Јохансон Главата Sculpt Браун Кадрава Коса Женски Headplay Модел Играчки за 12 Акција Фигура на Телото

1:6 Скала Скарлет Јохансон Главата Sculpt Браун Кадрава Коса Женски Headplay Модел Играчки за 12 Акција Фигура

DEN 1358.40
Во достапна форма

Пристапност

1 : 6 Скала Скарлет Јохансон Главата Sculpt Браун Кадрава Коса Женски Headplay Модел Играчки за 12" Акција Фигура на Телото
1.Скала : 1/6
2.Боја : како на сликата
1/6(12") Акција Фигура Додаток
100% Сосема Нов , Никогаш Не Е Пуштана
Сите Капацитети се 1/6 Скала
Детали За Производот :
1 X Главата sculpt

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
Само се вклучени главата
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Број На Модел На:
SL3151
Скала:
1/6
Димензии:
1/6
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
МАК
Големина:
1/6

Избор на клиент

1:35 НИ Војници тим 35522
  • Новак

1:35 НИ Војници тим 35522

DEN 302.00 431.52

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см