• Новак
YRFF 10PCS/Многу Flex Кабелот За Nokia Lumia 1520 N1520 Приклучете го Полначот Flex Полнење преку USB Port Конектор Флекс Кабел Лента Делови

YRFF 10PCS/Многу Flex Кабелот За Nokia Lumia 1520 N1520 Приклучете го Полначот Flex Полнење преку USB Port

DEN 4800.00
DEN 6856.32
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


YRFF 10 PCS/Многу Flex Кабелот За Nokia Lumia 1520 N1520 Приклучете го Полначот Flex Полнење преку USB Port Конектор Флекс Кабел Лента Делови Track No
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Nokia 1520 Полнење Flex Кабел . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Nokia 1520 Полнење Flex Кабел
Боја :

Главните карактеристики

Бренд Име:
YRFF
Број На Модел На:
За Nokia 1520
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Nokia
боја:
како на слика
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Пакет:
без пакет
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет

Избор на клиент