• Новак
Проѕирен кристал пеперутка коса додатоци кристал цвет булчински свадба коса tiaras headdress розово злато 2 парчиња/многу SYBC31

Проѕирен кристал пеперутка коса додатоци кристал цвет булчински свадба коса tiaras headdress розово злато 2

DEN 623.52
Во достапна форма

Пристапност


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Проѕирен кристал пеперутка коса додатоци кристал цвет булчински свадба коса tiaras headdress розово злато 2 парчиња/многу SYBC31

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SYBC31
Тип:
Tiaras
Материјал:
метал abd кристално
Должина:
Approx28cm
Употреба:
Свадба,забава,прилика.show,настан,саем,коктел, црква,кралската ascort
Сезоната:
Пролет,ummer,есен,зима
Материјал:
Метал И Кристално

Избор на клиент