• Новак
12inch СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Транспарентен Печати Балони Бебе Туш Латекс Балон За Роденден Декорација 25/50/100pcs balon

12inch СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Транспарентен Печати Балони Бебе Туш Латекс Балон За Роденден Декорација 25/50/100pcs

DEN 239.52
Во достапна форма

Пристапност

12inch СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Транспарентен Печати Балони Бебе Туш Латекс Балон За Роденден Декорација 25/50/100pcs balon

Главните карактеристики

Обликот:
25PCS, 50PCS, 100PCS
Ballon Големина:
12inch
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Годишнина,Нова Година,Божиќ
Број на Компјутери:
25pcs
Бренд Име:
BTRUDI
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
12inch
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon

Избор на клиент