• Новак
100pcs/многу Риба Dangle Метал Железо Earring Clasps Куки Лост Назад Earring Жици Фитинзи DIY Накит Наоди Додатоци

100pcs/многу Риба Dangle Метал Железо Earring Clasps Куки Лост Назад Earring Жици Фитинзи DIY Накит Наоди Додатоци

DEN 36.00
DEN 43.68
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Тоа само ќе ве однесе една минута.
100 Pcs Жените Earring Риба Кука Серпентина Уво Жица за Накит Жените Накит 4 Бои Златни Сребрени Црна и Темно Бронзени Бои
Опис :
Состојба : нова.
Да научат како да се плати со други начини.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
За рокот за доставување на пратката.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).

Главните карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
earring риба кука
Објектот Тежина:
35g
Број На Модел На:
earring риба кука
Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент