• Новак
HD 2mp 2.8 mm pinhole Широк Агол CCTV леќа IR Одбор Леќа 1/3 М12 за IP 720p/1080p CCD Камера додадете 650nm IR филтер М12 Планината

HD 2mp 2.8 mm pinhole Широк Агол CCTV леќа IR Одбор Леќа 1/3 М12 за IP 720p/1080p CCD Камера додадете 650nm

DEN 400.00
DEN 420.96
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

IR филтер ќе бидат додадени за слободни. HD 2mp 2.8 mm pinhole CCTV леќа IR Одбор Леќа 1/3" М12 за IP 720p/1080p CCD Камера додадете 650nm IR филтер М12 Планината HD 2mp 1/3" 2.8 mm Pinhole 120° Широк Агол CCTV ЛЕЌА За CCD/IP Камера Карактеристики : HD 2.0 ПРАТЕНИК 2.8 mm 120° широк агол pinhole објектив за CCTV камери има стандард M12x0.5 тема, погодна за двете 1/3" и CCD чипсети, со отворот на F2.0. Стандард M12x0.5 тема Слика формат за двете 1/3" Спецификации : Агол на Гледање : 120° Фокусна Должина : 2.82 mm Резолуција : 2.0 ПРАТЕНИК Формат : 1/3" Назад Фокусна Должина : 2.8 mm F/No : 2.0 Планината тема : M12x0.5 Тежина : 2.5 g Пакувањето се вклучени : 1x 1/3" 2mp 2.8 mm pinhole видео надзор ИНФРАЦРВЕНА леќа + Планината

Главните карактеристики

Бренд Име:
HSmart HD
Фокусна Должина:
2.8 mm
Број На Модел На:
HD-2MP-2.8 MM
Меморија Големина:
Никој

Избор на клиент