• Новак
5pcs Четири Лист Трева Шарени Божиќ Свадба Роденден Нова Година Виси Цвет Хартија Гарланд Украси 3.6 M

5pcs Четири Лист Трева Шарени Божиќ Свадба Роденден Нова Година Виси Цвет Хартија Гарланд Украси 3.6 M

DEN 380.00
DEN 446.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

5pcs Четири Лист Трева Шарени Божиќ Свадба Роденден Нова Година Виси Цвет Хартија Гарланд Украси 3.6 M
Напомена : 1pc е за 3.6 Метри, постојат 5pcs во еден пакет
Почитувани купувачи, ако треба пет различни бои, ве молиме да ни оставите порака
Answer : ___________________________ Note :

Главните карактеристики

боја:
Боја 1, Боја 2, Боја 3, Боја 4, Боја 5, Color6, Color7, Color8, Color9, Color10, Color11, Color12, Color13, Color14, Color15, Color16, Color17, Color18, Color19, Color20, Случајни или порака нас
Големина:
3.6m
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Хартија
Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
4785
is_customized:
Yes

Избор на клиент