• Новак
Оригиналната SD Картичка Слот за Wii U Конзола Замена дел За WIIU Конзола Поправка Делови

Оригиналната SD Картичка Слот за Wii U Конзола Замена дел За WIIU Конзола Поправка Делови

DEN 245.00
DEN 258.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Оригиналниот Замена дел за Wii U Конзола SD Картичка
Боја : Како на сликите покажуваат
Опис : SD картичка е оригинален teardown , не се 100% нови . Имаме тест , бидете сигурни дека објектот е добро .
Пакетот Вклучува :
1 x SD картичка слот за wii u конзола

Главните карактеристики

Со USB:
NO
Бренд Име:
HONGYOU
Nintendo Модел:
Wii
is_customized:
NO
Број На Модел На:
За wii u
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Производи Статус:
во парк
Тип:
SD картичка

Избор на клиент