• Новак
Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Yamaha YZF-R1 YZF R1 2002-14 FZ-1 FZ1 FZ1000 06-14 FZ-8 FZ8 2013 FZS1 FJ09 2015

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Yamaha YZF-R1 YZF R1 2002-14 FZ-1 FZ1 FZ1000 06-14 FZ-8 FZ8 2013 FZS1

DEN 1452.00
DEN 1612.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Проверка и поправка било стопи жици.искрена почит за сите купувачи. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Спецификација:
12V
Бренд Име:
AHL
Објектот Тежина:
302g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YZFR1 FZ 1000 Напонски Регулатор Rectifier
Материјал Тип:
Висок квалитет на алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент