• Новак
25-185 Компјутери Слика Рамка Traceless Помине Кука Свадба Фото Ѕид Помине Сликарство Невидливи Бел Копче Ѕид Виси Помине Без Удирање

25-185 Компјутери Слика Рамка Traceless Помине Кука Свадба Фото Ѕид Помине Сликарство Невидливи Бел Копче Ѕид

DEN 167.52
Во достапна форма

Пристапност


Име на производ : Нема трага кука во собата. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда, ви благодариме. Се надевам дека ќе може да го стори истото за мене, која може да ни ги охрабри да обезбеди подобри услуги и стоки.
Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Порака ако НЕ сте добиле објект во esti споени дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или враќање на вашиот опција. Ве молиме контактирајте со нас пред да се остави негативна или неутрална или слабо ѕвезда , ние ќе се обидеме да го реши вашиот проблем. Нашата мисија е да обезбеди најдобар квалитет и повеќето удобно оков за мебел за вашиот дом.
Карактеристики :
Со користење суровини еколошки ABS, без никаков мирис, издржливи. За купувачите кои не е задоволен со купувањето со нас. Но pls потврди објектот е во добра состојба и нова етикета, превозот цената треба да биде во купувачот сметка. Ако цел објектот по грешка или сакате да ја промените и тоа благодарение на оштетените и не се задоволни, pls контактирајте со нас брзо, ние ќе им даде пари назад или брод од repla c e документот. Директно на картичка 4 X во хоризонтална дупка на албумот може да биде.

Главните карактеристики

Бренд Име:
imango
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
GG03
is_customized:
Yes
Материјал:
ABS
Производот:
кука
Кука Тип:
Рамка Ѕид Кука
Спектар на Употреба:
Торби, чадори, копчиња, врски, капи, итн
Инсталација локација:
Бетонски ѕидови, вар ѕидови, дрвени ѕидови, дрвени врати, итн
Место:
Дневна соба,предворјето,скалите,спална соба,гардероба,кујна,купатило,итн.
Големина:
Референтна Слика
[устата] пигмент:
Бела
цена:
Различни одговара
Текстурата на материјалот:
ABS
(комплементарни) подарок:
Мини кука рака

Избор на клиент