• Новак
qloblo Деца Сандали За Момчиња Бебе Девојки Мини Принцеза плута флип апостолки Лето Деца Не се лизга Меки Влечки Клип Пети Плажа

qloblo Деца Сандали За Момчиња Бебе Девојки Мини Принцеза плута флип апостолки Лето Деца Не се лизга Меки Влечки

DEN 563.00
DEN 749.76
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Answer : ___________________________ Note : НИ големина не чевлите на стандардна големина.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm. Ако нареди на погрешен големини со себе или само не се како чевли, можете да се вратите на чевли за нас. Ние може да ви вратат парите, освен превозот полнење од Кина до вашата дестинација (која ние ја платиле Кина пост или други express) . Ве молиме изберете вистинската големина.5 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 22 = ВНАТРЕ 14.5 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 27 = ВНАТРЕ 17. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете. Ве молиме овозможи insole должина 0. Ако дури и не може да прифати било малку малку gule,ние'повторно жалам што вие може да се обидете други продавници.5 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 30 = ВНАТРЕ 19. Купувачите според ЕВРА/cm купи право чевли.4 CM НИ ГОЛЕМИНА 11 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 28 = ВНАТРЕ 18 CM НИ ГОЛЕМИНА 11. Вие'd подобро мерка бебе нога должина од владетел.2 CM НИ ГОЛЕМИНА 13. НИ големината само За купувачите да купуваат употреба .7 CM НИ ГОЛЕМИНА 9 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 25 = ВНАТРЕ 16.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,7T,>14T,14T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
qloblo
Горниот Материјал:
PU
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Декорација:
Sequined
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Флип Апостолки
број:
314

Избор на клиент