• Новак
MDEAN Ѓердан Pendant Бело Злато Боја Накит за Жените Сладок Свадба Ангажман свадба Сина ААА Циркон Ѓердан D085

MDEAN Ѓердан Pendant Бело Злато Боја Накит за Жените Сладок Свадба Ангажман свадба Сина ААА Циркон Ѓердан D085

DEN 96.00
DEN 191.04
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Дали постојат какви било царински давачки?
Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Дали бојата падне или да се претвори црно?
Направени од високо-квалитетни материјали на бакар, трајни и Анти-исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. проценето време:30-60 дена Цел>= 200$ брод преку DHL. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки. Ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации. Транспорт време е за 3-7 работни дена. Ali Express Стандард На Превозот. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

Прашања од клиентите 1.(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно!Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1,7 cm
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
MDEAN
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
D085
циркони :
ААА
is_customized:
Yes
Должина:
44cm+4,5cm

Избор на клиент