• Новак
Мотор Led Пак Сигнали Blinker Светлосни Индикатори за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSXR1000 GSX650F SV650 Разбојник 600 CRF230 Јамаха

Мотор Led Пак Сигнали Blinker Светлосни Индикатори за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSXR1000 GSX650F SV650 Разбојник

DEN 361.92
Во достапна форма

Пристапност

Опис На Производот
Опис : нова Состојба : 100% Материјал : ABS материјал светла боја Леќа : Килибар Модел : Сите модели Стил : Мотоцикл сигнал светлина Бои : Црна/Сива/Сребрена/Црвена/Сина Домување Производ Фото : Fitment : Повеќето од мотоцикл модели Пакет се вклучени : 1 пар на мотоцикл сигнал светлина Повратни информации :

Главните карактеристики

боја:
ЦРНА, СИВА, Сребрена, црвена, сина
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
ТАКА SL-050
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
63.3g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
Универзална
Домување Боја:
Црна/Сива/Сребрена/Црвена/Сино
боја на светлина:
Килибар
Брод:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Guangdong Кина

Избор на клиент