• Новак
IP68 водоотпорен Метал Rfid Контрола на Пристап EM ID Тастатурата Една Врата самостојна Контрола на Пристап & Wiegand 26 малку Во/Излез

IP68 водоотпорен Метал Rfid Контрола на Пристап EM ID Тастатурата Една Врата самостојна Контрола на Пристап

DEN 1612.80
Во достапна форма

Пристапност

Поддршка поврзете надворешен читач на картички и може да биде како читател. Професионален дизајн, одлична за домашни и за статистика , доаѓаат со упатство Идеален за домови и канцеларии
Спецификации : Работен напон : за DC 12 V Отклучување на струјата : ≤1000m A Статична струја : ≤60m A Меморија : 2000 стандард корисници Картичка прочитајте растојание : 0-10 cm RF тип : ЕМ картичка Работна температура : -10 ~ 70 C Работна bumidity : 10% до 90% Wiegand текст & Output 3 опции за да ја отворите вашата врата (admin user избор) : Карта (Копче Ознака) и Лозинка/ Картон (Копче Ознака) Само/ Лозинка Само Објект димензија : 115*75*25 мм Објект тежина(стан) : 420g
Овие се 10pcs 125 KHz RFID Близина Keytags или Картичка, ние нудиме Сино / Жолта /Црна/ Црвена/ , можете да изберете еден, кога ќе го поставите цел. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. Класичен изглед со корисна функција. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр.
Ве молиме Љубезно забелешка : Горенаведените поврзани со производи за целосен пристап, систем за контрола, ќе треба да изберете како вашиот вистински барање.Ние ќе се покаже вашата врска или Проверка на вкупните трошоци за вас.

Главните карактеристики

Ветер:
Никој
Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
M6E
корисникот:
2000 година
Тип на картичка:
125KHz
тастатурата:
Метал
Големина:
115*75*25 mm

Избор на клиент