• Новак
Топла продажба Г-LI90 DLI90 D LI90 Li-ion Камера Батеријата LCD Брз Полнач За Pentax PENTAX К-7 К-7D К-5 К-5 II 645D K01 z1

Топла продажба Г-LI90 DLI90 D LI90 Li-ion Камера Батеријата LCD Брз Полнач За Pentax PENTAX К-7 К-7D К-5 К-5

DEN 838.00
DEN 1179.84
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас за помош.Компатибилен Камера/видео камера Модели : ЗА Pentax : К-7
К-7 D
К-5
К-52
645 D
K5 IIS
K5 II
K01
К3 Карактеристики : 1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период .Ние Брод на Светот,ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ. Ако постои било problemor не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни повратни информации. Вграден-во microchip го штити батерии од прегревање, што преполнувањето, overdischarging и краток спој.Ако може да се't проверете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 5 дена.Повратни информации е многу важна за нас.4 V Излез Тековната : 5 V/1000m A USB Излез : 5 V(1А) Кабелот за Напојување Приклучете Модел : САД Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Пакетот Вклучува 1 x LCD Батерија Полнач 1 x Автомобил Полнач Кабелот 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Кинески и англиски Производ Настава
ПРЕВОЗОТ 1.

Главните карактеристики

Чашката Стандард:
НИ стандард, ЕУ стандард, велика БРИТАНИЈА стандард, АУ стандард
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
Д-LI90
екран:
Yes
Употреба:
Камерата
Брзо полнење:
Yes
боја:
Црна

Избор на клиент