• Новак
Yaming Електрични LW26GS-32/04-3 Cam Switch Подлога за заклучување Селектор Changeover Ротари switch OFF (исклучување)-ЗА позиција 2 3 јазли Моќ

Yaming Електрични LW26GS-32/04-3 Cam Switch Подлога за заклучување Селектор Changeover Ротари switch OFF (исклучување)-ЗА

DEN 561.60
Во достапна форма

Пристапност


Топла Производи
Производи Опис Тип : LW26-32/3 GS
Број на позицијата : 2 позиција
Номинална струја : 32 Со
Фаза број : 3 Столбови
Монтажа големина : 48*48mm
Материјал : Пластични/Сребрена контакт
Примена : за Контрола на моторот
Производи Покажува
Линија За Производство

Пакување & Испорака
Нашата Компанија
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Каков вид на сертификат имаш?
За компанијата : CCC,CE,TUV,Ro HS
LW26 серија : TUV, CE, CCC
YMD11 серија : CE, CCC
HZ5 серија : CCC
HZ5 B серија : Ro HS, CCC
2. Каде ќе се продаде стоката да?
Германија, САД, велика БРИТАНИЈА, Кореја, Австралија, сите големи европски и американски земји.
3. Она што е годишното производство?
3,000,000 компјутери на прекинувачи во една година, е еден од најголемите производителот и продавачот во Кина.
4. Како е фабриката?
Yaming електрични компанијата има повеќе од 20 години производството expreience, и има околу 150 работници.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
whurow
Карактеристики:
контрола на моторот
Број На Модел На:
LW26-32/3GS
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
боја:
Сино/Црна
Max. Напон:
690V
Max. Тековната:
32A
Teiminal број:
12 терминали
број на позиција:
Позиција 2
Монтажа Големина:
48*48MM
Материјал:
сребро контакт,пластични
Тежина:
0.32KG
Дел Број:
3 фази
Панел Големина:
64*64mm

Избор на клиент