• Новак
2017 нови лето мода слободно Шупливи од моделот cowhide По ѕиркаат-пети појас јамка 8 cm високи потпетици Кожа женски сандали

2017 нови лето мода слободно Шупливи од моделот cowhide По ѕиркаат-пети појас јамка 8 cm високи потпетици Кожа

DEN 2557.00
DEN 2779.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети
Vamp : горниот слој на крава сокриј
Внатре материјал : свинска кожа
Единствена : гума
висока пета : 8 см
Водоотпорен Тајван : 1.5 CM
Боја : црна, зелена
Големина : 35-39
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Моден Елемент:
Цвет
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Еластична бенд
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Основни
Insole Материјал:
pigskin
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Избор на клиент