• Новак
25m/тркалаат 100MM Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки Изолација обвивка 25m на ролна Rohs разгорат

25m/тркалаат 100MM Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки Изолација обвивка 25m на ролна Rohs

DEN 7377.12
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
100mm
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes

Избор на клиент