• Новак
OOTDTY 0.3-3мм Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Вежби Алатка Стегање Опсег

OOTDTY 0.3-3мм Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Вежби

DEN 108.00
DEN 153.12
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис :
Веднаш конвертира влијание возачот да се одржи не-брзи промени вежба & возачот битови
Брзо ги конвертирате вашите брзи промени хексадецимален shan к возач во вежба!
Keyless чак прст-стегната за лесно битни промени
Неограничено Користење во Automotives, Гаражи, Магацини, Канцеларии, Домови и сл.
Поврзување месо тело : 1/4 инчи (6mm)
Стегање Опсег : 0.3-3мм
Вкупна Должина : Околу. 47mm Пакетот вклучува :
1pc 0.3-3мм Keyless Вежба Чак Брзи Промени адаптер конвертор Хексадецимален месо тело 1/4 инчи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Брза Промена Адаптер конвертор
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
47mm
Стегање опсег:
0.3-3мм
Поврзување Месо Тело:
1/4 инчи (6mm)

Избор на клиент