• Новак
Гума ролери ролери три големина / боја: боја на мастило тест боење ролери тапан

Гума ролери ролери три големина / боја: боја на мастило тест боење ролери тапан

DEN 388.00
DEN 408.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


S : најширока точка 8.4 CM, longeset 11 CM, црвено гумени 5.8 CM
М : најширока точка 11.7 CM,најдолго 14 CM, црвено гумени 8.8 CM
L : најширока point14.5 CM, на longeset 18 CM, црвено гумени 15 CM
- -_- -

Главните карактеристики

боја:
S, M, L, 3PCS
Број На Модел На:
3pcs
Тип:
ролери печат
Материјал:
Гума
Употреба:
Декорација

Избор на клиент