• Новак
OOTDTY 90cm Само Адхезивна Лента Мерка Метрички Мерка Касета, Винил Владетел За Машина за Шиење Налепница Ленти Мерки

OOTDTY 90cm Само Адхезивна Лента Мерка Метрички Мерка Касета, Винил Владетел За Машина за Шиење Налепница Ленти

DEN 38.00
DEN 59.04
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Исклучително корисни прилог на workroom
Металик сребрена се држи на лента мерки
Ние ги имаме на нашата машина за шиење и кроење табела рабови, тие треба брзо да стане незаменлив
Метрички и кралскиот мерења
Left-to-right читање
Спецификации :
Должина : Околу. 90cm/35.4 "
Широк : Прибл. 2.8 cm/ 1.1"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Авто Адхезивна Лента Мерка
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Само Адхезивна Лента Мерка
Мерен Опсег:
0-90cm
Материјал:
_

Избор на клиент