• Новак
2 парчиња 3.7 V 1700mAh CGA-S005 CGA S005 CGAS005 Батерии + LCD USB Полнач за PANASONIC DMW-BCC12 DMC-FX8 FX9 FX10 FX12 FX50 FX150

2 парчиња 3.7 V 1700mAh CGA-S005 CGA S005 CGAS005 Батерии + LCD USB Полнач за PANASONIC DMW-BCC12 DMC-FX8 FX9

DEN 798.00
DEN 997.44
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Power Trust 2 парчиња 3. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
☞ Повратни информации ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
★ Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.
☞ Спецификации :
* Капацитет : 1700m Ah
* Напон : 3.7 V 1700m Ah CGA-S005 CGA S005 CGAS005 Батерии + LCD USB Полнач за PANASONIC DMW-BCC12 DMC-FX8 FX9 FX10 FX12 FX50 FX150 LX1 LX2
3. производот одговара на описот.7 V
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Употреба : Камера
* Број на модел : CGA-S005
* Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
* Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели :
За Panasonic DMC-FX3 FX8 FX9 FX10 FX12 LX1 LX2 LX3 LX9 FX50
FX85 FX01 FX07 FX100 FX100 GK FX150 FX180 FS1 FS2,итн
☞ Пакет Се Вклучени :
2 x CGA-S005 Батеријата
1 x USB Полнач
☞ Претпазливост :
※ Полнење на батерија пред користење
※ Само користи посебни држачи
※ Чувате батеријата терминали чисти
※ Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※ Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※ Не расклопување на батеријата пакет
※ Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За Превозот
1.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
CGA-S005
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Капацитет:
1700mAh
Напон:
3.7V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
CGA-S005 CGA S005
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет

Избор на клиент