• Новак
HAIRJOY Жените Cosplay Розова Кралска Сина, Пурпурна 3 Бои Костим Перика Средна Должина Директно Синтетички Влакна Бесплатен Превозот

HAIRJOY Жените Cosplay Розова Кралска Сина, Пурпурна 3 Бои Костим Перика Средна Должина Директно Синтетички

DEN 666.24
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе целосна наплата вас, ако не го примите цел.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Се враќа :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.HAIRJOY Жените Cosplays Светло Розова Небото Сино Светло Розова 3 Бои Средна Должина Директно Синтетички Влакна Костим Перика Целосна Bang Бесплатен Превозот
1 светло розова
2. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Повратни информации :
1. Лесно да се мијат и нега;
6. Материјал : висока температура влакна
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Тежина : Околу 180 g
Coulor : Светло розова,небото сино.Бренд име : Hairjoy
2.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини .
Една големина одговара на повеќето
Синтетички перика
Одлично за костимот Cosplay, фенси топката и спортски тематските настани
Brightens до возбудени и смешен атмосфера
Со еластична бенд за удобно носење
Обновливи и лесно да се згрижени.

Главните карактеристики

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Медиум
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
hairjoy
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики

Избор на клиент