• Новак
2017 дизајнер на чевли со висока пета точка единствена боја за појавување на Жените Чевли Глуждот Чизми За

2017 дизајнер на чевли со висока пета точка единствена боја за појавување на Жените Чевли Глуждот Чизми За

DEN 1228.00
DEN 1334.40
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети
Човекот-направени СТП чевли материјал
Единствена композитни материјали
Во внатрешноста на материјалот имитација на кожа
Популарната елемент Кожа, боја за појавување на
Совет пети форма
Повисоко ниво на ниско за да им помогне на
Петицата форма пета
Леплива гума за чевли единствен процес
11 см пета висина
Начинот на носење ракав/overshoes
Зголемена функционалност
Дизајн, боја за појавување на
Погоден за сезоната Зима, пролет, лето, есен
, меи црвена боја, сина правопис злато злато, злато во прав консолидација, флуоресцентно зелена злато, злато, виолетова кајсија правопис злато, портокал правопис злато, небото сино правопис злато, црното злато, црвен злато, жолто злато, зелено злато, бело злато
Големина 35,36,37,38,39,40,41,42
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент