• Новак
BOODUN Не се лизга Дише Crossfit Кревање Салата Фитнес Половина Прст Ракавици Мажи Жени Гира Musculation Barbell Ракавици

BOODUN Не се лизга Дише Crossfit Кревање Салата Фитнес Половина Прст Ракавици Мажи Жени Гира Musculation Barbell

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Име на Производ : Мажи Жени Спортски Ракавици Точка БР : 7171030 Боја : Зелена,Сива,Розова Големина : M,L,XL Материјал : Superfiber,Решетката Ткаенина,Силика гел за Печатење Одговараат за : Велосипедизам,Bodybuilding,Гира,Спортски Функција : Не се лизга,Носат-отпор,Дише,Пот апсорпција,Удобно Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm како грешка опсег за прирачник мерка.
2.Бои на екранот ќе биде мала разлика бидејќи различни следи и светлина, ви благодариме за вашиот разбере!

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Број На Модел На:
crossfit
Бренд Име:
Boodun
Тип:
Дигање Ракавица
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Салата Finess Crossfit Велосипедизам
Тип:
Половина Прст
Пол:
мажи жени
боја:
Зелена,Сива,Розова
Големина:
M,L,XL
Материјал:
Lycra,Superfiber,Решетката Ткаенина,Силика гел за Печатење
погоден:
Велосипедизам,дигање,Спорт
Функција:
Дише,Не се лизга.Носат-отпорни,Отпорни

Избор на клиент