• Новак
cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитник Филм За Micromax Платно Сок 4 Q465 High-definition LCD Екран со некоја Заштитна Фолија

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитник Филм За Micromax Платно Сок 4 Q465 High-definition LCD Екран со некоја Заштитна Фолија

DEN 62.00
DEN 95.04
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филм
Забелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина. Сепак, тоа е брзо за многу земји. 2. ако ви е потребна за следење на No.ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање (испорака на владата за : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,90 % од дестинацијата земји за поддршка на логистика следење на екранот). 3.Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. 4.Мониторот не е исто.Покаже ефектот не е исто.

Главните карактеристики

боја:
Платно Сок 4 Q465
Материјал:
домашно милениче
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
cunzhi
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
За моделот:
За Micromax Платно Сок 4 Q465
Материјал:
домашно милениче
Дебелина:
0.125 mm
Тврдост:
4H
Тип:
Висок transmittance / High-definition
Употреба:
Спречување на гребнатини телефон екранот

Избор на клиент

За LG L60 екран заштитник
  • Новак

За LG L60 екран заштитник

DEN 67.00 95.04

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокус