• Новак
MoaaYina Дизајнер Пистата Макси Фустан Лето Жени без Ракави Точки Чипка Печати Applique Ретро Секојдневен Долг Фустан со Висок квалитет

MoaaYina Дизајнер Пистата Макси Фустан Лето Жени без Ракави Точки Чипка Печати Applique Ретро Секојдневен Долг

DEN 2815.00
DEN 3311.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина
Биста
Половината
Должина
Колковите
Sleeve
Рамо
CM
CM
CM
CM
CM
CM
S
84 62 156
М
88 66 157
L
92 70 158
XL 96 74 159 ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.1 инч=2.54 см

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
527836
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер,Свила
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
MoaaYina
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни

Избор на клиент