• Новак
100pcs/многу риболов намамат мека за 3,7 см/0.84 g копачка вештачки Пастрмка crankbait Panfish Crappie Платика мека риболов мамка сол мирис сол

100pcs/многу риболов намамат мека за 3,7 см/0.84 g копачка вештачки Пастрмка crankbait Panfish Crappie Платика

DEN 472.00
DEN 842.40
-44 %
Во достапна форма

Пристапност


должина : 3.7 CM тежина : 0.84 G Боја : 10 БОИ пакет : 100 PCS

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
1158
Бренд Име:
LOFISHPER
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Seawater Риболов Мамка

Избор на клиент