• Новак
6L бавно готвење машина 500w Нерѓосувачки челик Бавно Шпорет со дигитален дисплеј Прилагодлива температура 110v/220v SVQ-6LAS

6L бавно готвење машина 500w Нерѓосувачки челик Бавно Шпорет со дигитален дисплеј Прилагодлива температура

DEN 9941.00
DEN 10464.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


име на производ : ниска температура бавно се готви готвење машина материјал : нерѓосувачки челик моќност : 500 WTouch Чувствителни напон : 110v / 220v / 240v модел : SVQ-6 ЛАС должина на внатрешни (mm); внатрешна ширина (mm) : 150 внатрешна длабочина (mm) : 150 контрола клучни Панел : допир чувствителни на топлина поставка : 30-85degrees дигитален тајмер : 0-30 часа + 0-59 секунди се прилагоди калибрација : 5 - +5 степени пред-сет програма : 8 (P1 да P8)


Главните карактеристики

Број На Модел На:
SVQ-6LAS
Функција:
Печено,Механички Тајмер Контрола,Braise
Контрола на владата:
Механичка Контрола
Капак материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE
Надворешниот Тенџере Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
500W
Бренд Име:
YunlinLi
Резервација:
Yes
Капацитет (Четвртиот):
6L
Капацитет:
5-6L
LCD:
Yes
Напон (V):
110V/220V
Име на производ:
ниска температура бавно се готви готвење машина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
500W
Напон:
110v/220v/240v
Модел:
SVQ-6LAS

Избор на клиент

Жешките Плочи На пурпурна песок мини електрични керамички печка се користи за готвење чај во голема моќ електромагнетни
  • Новак

Жешките Плочи На пурпурна песок мини електрични керамички печка се користи за готвење чај во голема моќ електромагнетни

DEN 5160.00 10320.00

Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни Ве молиме проверет