• Новак
Додатоци Пурпурна Multicolor Riverstones Виножито Полу-скапоцени камења Черепот За Жени, Девојки 12mm Лабава DIY Монистра Изработка на Накит

Додатоци Пурпурна Multicolor Riverstones Виножито Полу-скапоцени камења Черепот За Жени, Девојки 12mm Лабава

DEN 287.00
DEN 329.28
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Објектот Тежина:
0.06
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
YCH0287-12
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
черепот
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12mm
боја:
Црвена
Објектот Форма:
черепот
Материјал:
Камен
Должина:
15inch

Избор на клиент