• Новак
6PK IC50 IC 50 Мастило Компатибилен Кертриџ ICBK50L ICBK50 ICC50 ICM50 За EPSON PX-301 PX-302 PX-320 PX-703A PX-704A PX-702A

6PK IC50 IC 50 Мастило Компатибилен Кертриџ ICBK50L ICBK50 ICC50 ICM50 За EPSON PX-301 PX-302 PX-320 PX-703A

DEN 545.00
DEN 573.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот Начин : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Post NL, e Packet, Aliexpress стандард за испорака, итн.
Наплата & Return
Сите наши производи се проверува од страна на професионални и квалитетни инспектори. Ако за жал не е нешто во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.6 PK IC50 IC 50 Мастило Компатибилен Кертриџ ICBK50 L ICBK50 ICC50 ICM50 За EPSON PX-301 PX-302 PX-320 PX-703 A PX-704 A PX-702 A
Детали :
Кертриџ Код : компатибилни, Мастило Кертриџ за Epson IC50
Боја : Б.
ПАКЕТ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји.
Мастило Касети со Нови Еднаш време чипови !!!
Превозот : 1. Pls контактирајте со нас како е можно поскоро ако не добиете елементи на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте задоволни. Само За Јапонски Печатач само.
Повратни информации
. Ви благодариме за вашата соработка и разбирање. Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА! Ако сте ја одбрале Бесплатен превозот начин, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена. Брод од : 1-5 дена по приемот на вашата исплата.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
IC50
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
feathure:
100% компатибилен
Сертификати:
ISO9001, ISO14001,SGS,STMC,CE
Гаранција:
24 месеци

Избор на клиент