• Новак
Нова Пролет Лето 2017 Светла Кожа Со Совет Во Мали Кожни Чевли Мода Сребро Дебели Docume 4.5 CM висока пета жените чевли

Нова Пролет Лето 2017 Светла Кожа Со Совет Во Мали Кожни Чевли Мода Сребро Дебели Docume 4.5 CM висока пета

DEN 1236.00
DEN 1344.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Чевли материјал : СТП Обвивка материјал : СТП Единствена : гума Висока пета : 4.5 CM Големина : 35-39
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Sequined
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Патент Кожа

Избор на клиент