• Новак
blessfun 1 Пар Најновите Силикони Hallux Valgus Протези Голема Blackmailed Ортопедски Корекција Чорапи Прсти Сепаратор за Нега на Нозе

blessfun 1 Пар Најновите Силикони Hallux Valgus Протези Голема Blackmailed Ортопедски Корекција Чорапи Прсти

DEN 234.72
Во достапна форма

Пристапност


2,ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не ни даде негативна или неутрална
повратни информации директно, бидејќи ние навистина сакаме да ви помогне да ги реши сите проблеми,обидете се потрудиме да ви помогне.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
blessfun
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
ble040202
Материјал:
85% најлон + 15% еластичен предиво + Гел
Тип:
Ортопедски Материјали
Тип На Производ:
Forefoot
За Чевли:
Кожени Чевли
Име На Производ:
Hallux Valgus Грижа Ракав
Лекување:
пети болка
Третман:
Bunion
Функција 1:
Корекција пети
Функцијата 2:
ублажување на болка во стапалото

Избор на клиент