• Новак
1PCS DIY casa de boneca Кукла Куќа casa малата Соба Кутија рачно изработени 3D Минијатурни куклена куќа на Дрво Едукативни Играчки poppenhuis

1PCS DIY casa de boneca Кукла Куќа casa малата Соба Кутија рачно изработени 3D Минијатурни куклена куќа на

DEN 2184.00
DEN 3639.84
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

aterial : Дрво,текстил,хартија ,пластика и така на Готовиот Производ Големина : 27x26x24cm Боја : Како на сликата прикажани Пакување Вклучени : 1x DIY Кукла Куќа Собранието Карактеристики Како помала верзија на вистински дом, многу симпатична Целосно да се вежба вашата пракса способност, речиси сите функции бараат рачно изработени, процесот на производство се забавуваат Готовиот производ е голем дома декорација, многу значајно што Овој производ има LED светла и рака контрола switch тип на батерија кутија, но без батерии Производство забелешки : 1. Производ пакет содржи производство инструкции. Пред создавањето, можете прво да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, владетели и други алатки. 2. главно преку стругање, копање пломба, обврски, собранието, боење, шиење, моделирање, се прикаже и други DIY процес, ја заврши својата сопствена кабината. Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник мерка. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. 3. Не вклучува алатки ,прашина маска, лепак/battery.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Dollhouses
Димензии:
27CM
Број На Модел На:
f72
Бренд Име:
CORDAZLE
боја:
Црвена
Предупредување:
Забранети за деца под 3 години да се игра
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,8-11 Години

Избор на клиент