• Новак
Северна Италија Венеција Градски Ѕид Постер Реката Канал Селски Градот Пејзаж Платно Сликарство Печати Дневна Соба Оркестарот Ѕид Слики

Северна Италија Венеција Градски Ѕид Постер Реката Канал Селски Градот Пејзаж Платно Сликарство Печати Дневна

DEN 216.00
DEN 359.04
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада,
Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен,
може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса. 1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред
ќе остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
21x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
SH-208
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
GuHui
Тип:
Платно Printings

Избор на клиент