• Новак
MASiKEN 1 пар Контрола Стапови Палецот Антенски Алуминиум Легура Рокер за DJI MAVIC ВОЗДУХ Далечински Контролер Летало Додатоци

MASiKEN 1 пар Контрола Стапови Палецот Антенски Алуминиум Легура Рокер за DJI MAVIC ВОЗДУХ Далечински Контролер

DEN 225.00
DEN 239.04
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


MASi KEN 1 пар Контрола Стапови Палецот Антенски Алуминиум Легура Рокер за DJI MAVIC ВОЗДУХ Далечински Контролер Летало Додатоци
Карактеристики : Палецот Рокер за MAVIC ВОЗДУХ мала Тежина : Само 4g (1 пар) Антенски Алуминиум Легура Рокер ЦПУ Струг Работа, Anodizing Процесот На истиот складирање начин како оригиналниот Рокер 2color за избор : Црна, Црвена
Пакување содржи : 1 пар Палецот Рокер за MAVIC ВОЗДУХ

Главните карактеристики

Големина:
/
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MASiKEN
Компатибилен Летало Модел:
за DJI MAVIC ВОЗДУХ
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
EDJP490
Тежина:
16g
Тип:
Палец Рокер за MAVIC ВОЗДУХ
Мала тежина:
Само 4g (1 пар)
Функција:
Антенски Алуминиум Легура Рокер
боја:
Црна, Црвена

Избор на клиент