• Новак
Мини Микро Brushless 12/24v Подводни Моторот Пумпа за Вода 3000L/H 3M

Мини Микро Brushless 12/24v Подводни Моторот Пумпа за Вода 3000L/H 3M

DEN 2160.00
Во достапна форма

Пристапност


Нема посебни барања за добро обвивка и подигнување на цевка.
Пумпа контролиран автоматски, со вграден притисок switch.
Технички податоци
Лесно се монтира и се отстранува.

Главните карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Структура:
Еден фаза Пумпа
Број На Модел На:
DC-12/24V
Standard or Nonstandard:
Стандард
Volatge:
12/24V
моќност:
80W
max. проток:
3m3/h
Max. Глава:
2-3m
Гориво:
DC

Избор на клиент