• Новак
2018 Универзална Мото Додатоци Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација За YAMAHA YZF R1 R6 Р3 R25 Tmax 500 530 MT07 MT09

2018 Универзална Мото Додатоци Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација За YAMAHA YZF R1 R6 Р3 R25 Tmax 500

DEN 1473.00
DEN 1655.04
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот :
.состојба : 100% сосема нов
· материјал тип : CNC
· количина : 1set
· лесно да го инсталирате
Погодни За :
За Дербито/Улица мотоцикл
Пакетот вклучува :
1 кутија на Завртка
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба друг модел, ве молиме кликнете
Ние сме обезбедување на големо,
Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да оставите порака и контактирајте со нас!
Производи покаже :

Главните карактеристики

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Триумф,Suzuki,Победа,Хонда,Aprilia,Ducati,BMW,Benelli,Универзална,MV Агуста,KTM
Име На Модел:
MG-FB-001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име на производ:
Мотоцикл Обтекател Завртки Ореви Завртка
Функција:
Целиот сет motorcycele обтекател завртки
Количина:
1 сет,како на сликата покажува
МАТЕРИЈА:
CNC ALUMIUNUM
Боја:
црно/сино/gold/orang/geed/slive/
Состојба:
мешана боја
feature1:
Додатоци Обтекател шофершајбната Тело
Производство место:
Кина
Fitment:
за YAMAHA YZF R1 R6 Р3 R25 Tmax 500 530 MT07 MT09
Број На Производ:
MG F11650981961

Избор на клиент