• Новак
Стари СОС КОПЧЕ GPS анти-изгубени алармот голем складирање GSM преносни smart лента видео репродукција повратни информации

Стари СОС КОПЧЕ GPS анти-изгубени алармот голем складирање GSM преносни smart лента видео репродукција повратни

DEN 1125.00
DEN 1184.16
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
X009
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Капацитет:
ТФ-картичка до 8GB
Фреквенција:
850MHZ, 900MHZ, 1800MHZ, 1900MHZ
Тип:
GSM850/900/1800/1900 мрежа и GPRS
работат:
Лесно операција, едноставен за користење
Видео Формат:
AVI
За Поддршка На Системот:
Win 7/ XP/ 2003/ 2007/ Vista
Тип на сензор на Камера:
CMOS
Пристаништа:
Микро USB Интерфејс, ТФ-картичка слот, слотот за SIM картичката

Избор на клиент