• Новак
Персоналните африка свадба фаворизира шарени телефон специјалното пенкало прилагодено печатење со вашата свадба датум и желби СЛОБОДНИ

Персоналните африка свадба фаворизира шарени телефон специјалното пенкало прилагодено печатење со вашата свадба

DEN 6379.00
DEN 6858.72
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Зелена, Сина, Црна, светло Зелена, Светло Жолта, Портокалова, Мешана Боја, Темно Сива боја, Слива, Розова, се Меша бои
Бренд Име:
hilogogifts
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
Перо pen2016
Употреба:
Промотивни Пен
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Класичната пен
Мастило Боја:
Сина и црна боја мастило
пенкало во боја:
10colors
пенкало материјал:
Метал
Тежина:
10g/pc
Употреба:
Перо Пен

Избор на клиент