• Новак
9 случај со големата фиока, биро top box комбинација канцелариски кутија 22*11*10.5 CM бесплатен превозот

9 случај со големата фиока, биро top box комбинација канцелариски кутија 22*11*10.5 CM бесплатен превозот

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


9 случај со големата фиока, биро top box комбинација канцелариски кутија 22*11*10.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.5 CM Бесплатен превозот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Главните карактеристики

боја:
Зелена, Сина, Розова
Бренд Име:
RONGZHEN
Решетки Количина:
9
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Стил:
Модерна
Производот:
Канцеларија Организатор
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
HQS-G103639
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
22*11*10.5 CM
Оптоварување:
Никој
Спецификација:
22*11*10.5CM
Техника:
Складирање кутија
Големина:
22*11*10.5CM
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тежина:
731g

Избор на клиент