• Новак
Во 2017, новиот тип на женските чевли се модерни, удобно појас токи и високи потпетици, и сандали се слободни

Во 2017, новиот тип на женските чевли се модерни, удобно појас токи и високи потпетици, и сандали се слободни

DEN 875.00
DEN 950.40
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Outsole Материјал:
ПВЦ
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Тока
Шаблон Тип:
Крпеница

Избор на клиент