• Новак
Секси Мода Лето Ново Лето Жените Дами Целосна Должина Солидна Возбудува Еластичен Појас Високо Половината Тенок Нога Широки Панталони 3 Стил

Секси Мода Лето Ново Лето Жените Дами Целосна Должина Солидна Возбудува Еластичен Појас Високо Половината Тенок

DEN 314.00
DEN 330.72
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Mesh
Боја : Црна, Бела, Розова
Стил : Секси Летниот Клуб Вечер Партија Плажа
Големина : S, M, L, XL,2 XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Се Вклучени : 1 Мода Панталони
Преглед :

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Широк Нога Beachwear Панталони
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
Возбудува
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Висок
Панталона Стил:
широк нога панталони
Пол:
Жените

Избор на клиент