• Новак
25cm*18cm*9cm Двојно Осигурување Црвено Лозинка Сефови Метални Преносни Накит Касиерот Кутија Свинче Банка

25cm*18cm*9cm Двојно Осигурување Црвено Лозинка Сефови Метални Преносни Накит Касиерот Кутија Свинче Банка

DEN 2202.24
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот : Забелешка : Кога ќе го наместите лозинка,ве молиме запомнете тоа,не заборавајте, оваа лозинка е фиксен број,тоа не може да се измени,ве молиме да се биде внимателен. Примена : Банки и други финансиски институции или на компанијата финансиски стоковна ситни пари, или на различни документи, записи. имаме друга боја : сина,црна. Исто така, може да се користи за некои едноставни чуваат во семејството.27 кг Боја : црвено (сина, црна. Уште 2 копчиња, внесете го копчето anticlockwise што може да се заклучи на крајот,овој пат на лозинката нема да имаат ефект. Веруваме дека со нашиот висок квалитет, прифатлива цена, што ќе биде во можност да се добие корист на домашните клиенти Употреба : по добие кутија, можете да ги видите во прилог на хартија,не е дигитален, имено за лозинка, се претвори knob стрелките на дигитална, а потоа се бира бирање на право до кои може да се отвори гласачка кутија. Големина : L : 250* 180 * 90mm.се обрне внимание : ако сакате да купите друга големина,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака. Завртете го копчето насока на стрелките на часовникот за да го отклучите Црна Еден : Црвена Една :
Сина Еден :
.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Yemingduo
боја:
Црвена
Големина:
25cm*18cm*9cm
Отворениот Метод:
Копче додај лозинка
Материјал:
1mm цврст челик/во внатрешноста на високо квалитетни пластични
Промена на лозинка:
не

Избор на клиент