• Новак
Новиот Дизајн Миленичиња Куче Облека Симпатична Летна Пролет Се Облекуваат За Мачка Кученце Куче Chihuahua Yorkies Облека Roupa Став Cachorro

Новиот Дизајн Миленичиња Куче Облека Симпатична Летна Пролет Се Облекуваат За Мачка Кученце Куче Chihuahua

DEN 233.00
DEN 273.60
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : 100% Памук
Големина : XS,S,M,L,XL
Боја : Црна,Бела (исто како на сликата )

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Пролет/Лето
Бренд Име:
брат мачка куче
Шема:
Цврста
боја:
Црна,Бела
Ид име:
camiseta perro,chaleco perro,baju anjing
Име F:
camisetas став perros,ropa став perro
Функција:
littlest домашно милениче продавница,евтини производи,облека за куче
Место на Orgin:
Кина
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Име H :
Jupe chien de,Hondenrok,Vestiti по cani

Избор на клиент