• Новак
Иновативен 3D LED NightLight Допир За 7 Боја на Постепена Промена Доведе Guppy Риба USB Креативни Кревет на Спиење Осветлување Подароци Маса Светилка

Иновативен 3D LED NightLight Допир За 7 Боја на Постепена Промена Доведе Guppy Риба USB Креативни Кревет на

DEN 664.00
DEN 1107.36
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме за разбирањето!
. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.ИЛИ,можете да изберете да имате замена. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Допрете прекинувач, Далечински и допир
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
PDYGYT
Е Батерии Се Потребни:
No
Обликот:
Животните
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Енергија:
Допир
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
3d led
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
DC
Тип:
ноќ светлина
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Извор На Светлина:
Инсекти Животинско Cicada
Ноќ Светлина Конектор:
USB кабел
светилка контрола:
Со Допирање на Моќта на копчето
бебе светилка:
ноќ светлина
Пакет:
картонска кутија
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
3d светилка:
Божиќ Подарок
Напон:
USB 5V
Енергија:
Префрлете

Избор на клиент